محل تبلیغات شما

به نام خالق همیشه تنها

الان دارم به هاى گوش میدم . خواننده مورد علاقم . و اینكه قراره درس هم بخونم یعنی تا صبح بیدارم . !
نمیدونم دیشب چم بود . چرا اونقدر دلتنگ مامان بزرگم شدم ( فوت شده ) .
كلی گریه كردم براش . تو بچگی واسم یه چرتكه خریده بود . اونو كلی بغل كردم ! اخرشم با همون تا خود صبح خوابیدم .
نمیدونم چرا انقدر احساس تنهایی میكنم . این حس بد تنهایی زمانی میاد سراغم كه از اون بالایی دورم . احساس میكنم كل دنیا غریبن برام .
البته عوامل دیگه هم داره . مثلا از دست بدی اونیو كه خیلی دوسش داری ! نه در مورد دوست پسر دوست دختر حرف نمیزنم  اصلا اینجور هوس بازیا ارزش نارحت شدنو نداره . من خودم دخترم . از یه دختر هم ضربه خوردم . نه نه ! دگر جنسگرا هم نیستم ، این وصله ها به من نمیچسبه ! دوست صمیمیم منظورمه . حالا یه روز حال داشتم داستانشو میگم . گفتم این وبلاگو افتتاح كنم جهت رفع دلتنگی و دلگرفتگی . برای موقعی كه هیچكس نیست باهاش حرف بزنم و خودمم و خودم ! و خدا ! و شما ها كه بعدا چشمتون به این وب میخوره و ممكنه پیام بدین و ابراز احساسات كنین تا بفهم عین منم هس ! البته به صورت ناشناس . كپیش؟

زمان : حدود 5:13 صبح / تاریخ : شنبه 4 آبان 98 / مكان : اتاقم پشت سیستم / مود : نرمال

زمان : حدود 2:30 ظهر / تاریخ : چهارشنبه 24 اسفند 97 / مكان : اتاقم پشت سیستم / مود : عه لیدل سد

زمان : حدود 11 شب / تاریخ : چهارشنبه 5 دى 97 / مكان : اتاقم پشت سیستم / مود : سد

كه ,هم ,دوست ,یه ,نمیدونم ,كلی ,داستانشو میگم ,داشتم داستانشو ,میگم گفتم ,گفتم این ,این وبلاگو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

. گل های دبستان مالک اشتر چِنُ وِن مدیریت شهری در شهرستان رشت وبلاگ سمیه آرزه فیلترپرس شرکت صنعتگران فیلتر زندگان (:My world معرفی بهترین سایت های ایرانی leletmede masentaiwon