محل تبلیغات شما

به نام خالق همیشه تنها

الان دارم به هاى گوش میدم . خواننده مورد علاقم . و اینكه قراره درس هم بخونم یعنی تا صبح بیدارم . !
نمیدونم دیشب چم بود . چرا اونقدر دلتنگ مامان بزرگم شدم ( فوت شده ) .
كلی گریه كردم براش . تو بچگی واسم یه چرتكه خریده بود . اونو كلی بغل كردم ! اخرشم با همون تا خود صبح خوابیدم .
نمیدونم چرا انقدر احساس تنهایی میكنم . این حس بد تنهایی زمانی میاد سراغم كه از اون بالایی دورم . احساس میكنم كل دنیا غریبن برام .
البته عوامل دیگه هم داره . مثلا از دست بدی اونیو كه خیلی دوسش داری ! نه در مورد دوست پسر دوست دختر حرف نمیزنم  اصلا اینجور هوس بازیا ارزش نارحت شدنو نداره . من خودم دخترم . از یه دختر هم ضربه خوردم . نه نه ! دگر جنسگرا هم نیستم ، این وصله ها به من نمیچسبه ! دوست صمیمیم منظورمه . حالا یه روز حال داشتم داستانشو میگم . گفتم این وبلاگو افتتاح كنم جهت رفع دلتنگی و دلگرفتگی . برای موقعی كه هیچكس نیست باهاش حرف بزنم و خودمم و خودم ! و خدا ! و شما ها كه بعدا چشمتون به این وب میخوره و ممكنه پیام بدین و ابراز احساسات كنین تا بفهم عین منم هس ! البته به صورت ناشناس . كپیش؟

زمان : حدود 5:13 صبح / تاریخ : شنبه 4 آبان 98 / مكان : اتاقم پشت سیستم / مود : نرمال

زمان : حدود 2:30 ظهر / تاریخ : چهارشنبه 24 اسفند 97 / مكان : اتاقم پشت سیستم / مود : عه لیدل سد

زمان : حدود 11 شب / تاریخ : چهارشنبه 5 دى 97 / مكان : اتاقم پشت سیستم / مود : سد

كه ,هم ,دوست ,یه ,نمیدونم ,كلی ,داستانشو میگم ,داشتم داستانشو ,میگم گفتم ,گفتم این ,این وبلاگو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

riewordsetsde maulidcacu مرجع مقالات متنوع funny world رشتاک رشد محیطی برای آموزش آینده سازان David's life آفتاب رخشان تحکیم اعتقادات و فرقه شناسی نوین یکتا فیلم ، مرکز ساخت کلیپ،سینک ،خدمات میکس و مونتاژ ،آموزش ادیوس ســـــــوته دلان ...